Mezinárodní parlamentní stipendium IPS na rok 2011

Zajímáš se o politické dění a rád/a by ses aktivně podílel/a na prohlubování demokratických hodnot ve své zemi? Máš ukončené vysokoškolské studium? Plánuješ kariéru ve státní správě, médiích, politice nebo na akademické půdě?

Mezinárodní parlamentní stipendium IPS na rok 2011

Německý spolkový sněm ve spolupráci s třemi berlí­nskými univerzitami prezentují­ Mezinárodní­ parlamentní­ stipendia (IPS). Jedná se o 5-měsí­ční­ho pobyt v Berlí­ně. Účastní­ci se seznámí­ s německým parlamentní­m systémem, s procesy politického rozhodování­ a setkají­ se pří­mo s poslanci Spolkového sněmu.

Stipendijní­ program probí­há každý rok od 1. března do 31. července. Uzávěrka přijí­mání­ přihlášek je 30. června 2010.

Ví­ce informací­­ ZDE .

Eurocentrum EUROPE DIRECT Jihlava hledá nového kolegu/yni!

Odbor komunikace o evropských záležitostech Úřadu vlády ČR hledá kolegu/kolegyni pro realizaci komunikačních aktivit střediska EUROPE DIRECT pro Eurocentrum Jihlava. Hlavním cílem střediska EUROPE DIRECT Jihlava je komunikace o Evropské unii v Kraji…

Uzavření EC Zlín 26.1.2023

Zítra, 26.1. 2023, jsou pro veřejnost zrušeny konzultační hodiny. Najdete nás na Dnu otevřených dveří FAME UTB a semináři Novela zákoníku práce pod taktovou EU na TIC Zlín! Děkujeme za…

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.