Veletrh komunitárích programů v Liberci

Eurocentrum Liberec ve spolupráci s Libereckým krajem a Zastoupením Libereckého kraje v Bruselu uspořádalo veletrh programů finanční podpory z EU pro podnikatelské i neziskové subjekty, obce, vzdělávací a výzkumné instituce a další. Akce byla zaměřena na podnikání, výzkum a vývoj a konala se 25. března 2011 v multimediálním sálu Krajského úřadu Libereckého kraje pod záštitou RNDr. Víta Příkaského, náměstka hejtmana pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

Prezentace ke stažení 

Komunitární programy všeobecně představují vedle známějších strukturálních fondů další možnost, jak získat finanční prostředky z Evropské unie. Programy podporují projekty prohlubující spolupráci mezi členskými státy, například v oblastech kultury, vzdělávání a mládeže, životního prostředí, dopravy, výzkumu a inovací, podnikání malých a středních podniků, úspory energií, partnerství měst, atd.

Soutěž “Krádež v muzeu”

Od 1. 7. do 31. 1. 2023 probíhalo české předsednictví v Radě EU. K jeho příležitosti pořádá Eurocentrum České Budějovice soutěž o drobné upomínkové předměty s logem právě našeho předsednictví.…

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.