Seminář o komunitárních programech

V krásném prostředí Kleinova paláce proběhl dne 3. prosince v režii Eurocentra Brno a Europe Direct odborný seminář na téma budoucí podoba komunitárních  programů Evropské unie v období 2014 – 2020.  Komunitární programy  obecně se týkají široké cílové skupiny od měst a obcí přes veřejné či soukromé instituce až po firmy a občanské skupiny.

 

Seminář si kladl za cíl seznámit potenciální žadatele evropské finanční podpory s možnostmi a charakteristikou komunitárních programů v novém programovém  období. Konkrétně se zaměřil na tři konkrétní platformy, a to Evropu pro občany, Erasmus +  a Kreativní Evropu. Různorodosti programů odpovídala různorodost publika. Zájem projevili nejen zástupci veřejných, ale i soukromých institucí a v neposlední řadě studenti. Seminář doprovázela přátelská atmosféra. Účastníci ocenili nejen připravená vystoupení našich odborníků, ale i připravené občerstvení, které o přestávce přišlo vhod.

 

Děkujeme Vám za účast a Těšíme se na Vás zase někdy příště.

Soutěž “Krádež v muzeu”

Od 1. 7. do 31. 1. 2023 probíhalo české předsednictví v Radě EU. K jeho příležitosti pořádá Eurocentrum České Budějovice soutěž o drobné upomínkové předměty s logem právě našeho předsednictví.…

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.