Regionální kolo soutěže “Navrhni projekt”

Dne 11. prosince 2013 došlo v budově Krajského úřadu Brno, pracoviště Cejl, k vyhodnocení studentské soutěže „Navrhni projekt“. Z celkem 16 předložených projektových návrhů, které by čerpaly finanční prostředky z fondů EU byly, po těžkém rozhodování, vybrány 4 týmy, které dostali příležitost před odbornou porotou prezentovat své projekty a vyhrát mnoho lákavých cen.

Kvalitu zpracovaných projektových návrhů několikrát ocenila porota složená z expertů z ROP Jihovýchod a Ministerstva pro místní rozvoj.  Do celostátního kola „Navrhni projekt“, tak díky nesporným kvalitám představených projektů, nakonec postoupil ne jeden, ale dokonce dva týmy, konkrétněji zástupci Gymnázia Vincence Makovského z Nového Města na Moravě s projektem podpory dobrovolných hasičů a zástupci Gymnázia Břeclav s projektem zaměřeným na zlepšení turismu v Lednicko-valtickém areálu. Všichni zúčastnění se pak mohou těšit z hodnotných cen, jako el. čtečky či tablety, které si za své předvedené výkony dozajista zasloužili.

Soutěž “Krádež v muzeu”

Od 1. 7. do 31. 1. 2023 probíhalo české předsednictví v Radě EU. K jeho příležitosti pořádá Eurocentrum České Budějovice soutěž o drobné upomínkové předměty s logem právě našeho předsednictví.…

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.