Beseda o budoucnosti Evropy se Zdeňkem Velíškem

Ve středu 19. února od 17 do 19 hodin proběhla v Aule Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity beseda s významným reportérem, redaktorem a odborníkem na Evropskou unii Zdeňkem Velíškem, kterého na Fakultě sociálních studií přivítala paní docentka Markéta Pitrová z Katedry mezinárodních vztahů a evropských studií.


Po úvodní přednášce pana Velíška dostali posluchači prostor pro dotazy, čehož rádi využili a beseda tak pokračovala ještě další hodinu.

Besedy se zúčastnilo devět desítek osob.


A kdo nepospíchal domů, mohl ještě volně debatovat nad sklenkou dobrého vína v Aule.

Děkujeme všem posluchačům za účast! Ceníme si toho, že se toho večera místo fandění našim hokejistům na olympiádě zúčastnili velmi zajímavé a vydařené besedy se Zdeňkem Velíškem.

Eurocentrum EUROPE DIRECT Jihlava hledá nového kolegu/yni!

Odbor komunikace o evropských záležitostech Úřadu vlády ČR hledá kolegu/kolegyni pro realizaci komunikačních aktivit střediska EUROPE DIRECT pro Eurocentrum Jihlava. Hlavním cílem střediska EUROPE DIRECT Jihlava je komunikace o Evropské unii v Kraji…

Uzavření EC Zlín 26.1.2023

Zítra, 26.1. 2023, jsou pro veřejnost zrušeny konzultační hodiny. Najdete nás na Dnu otevřených dveří FAME UTB a semináři Novela zákoníku práce pod taktovou EU na TIC Zlín! Děkujeme za…

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.