Přihlaste se na stáž v Eurocentru Praha!

Eurocentrum Praha hledá stážisty!

Jste student/ka vysoké školy a zajímá vás problematika Evropské unie? Chcete získat zkušenosti s organizací odborných akcí? Rádi byste si rozšířili své komunikační dovednosti a získali zkušenost s prací ve státní správě? Tak možná právě pro vás je tu stáž v Eurocentru Praha, která bude probíhat v období září až listopad/prosinec 2021.

Jak bude stáž probíhat?

V rámci stáže budete pomáhat s každodenním chodem Eurocentra Praha, podílet se na organizaci seminářů, odborných debat i online aktivit a zodpovídat dotazy veřejnosti ohledně záležitostí Evropské unie. Zároveň budete vypomáhat se správou sociálních sítí, hlavně Facebooku. Při všech aktivitách oceníme vaši kreativitu a nápady.

Časový rozsah stáže se odvíjí od četnosti pořádaných akcí a potřeby, v maximální výši 10 hodin týdně (dle domluvy a možností studenta). Stáž je neplacená. Po absolvování stáže stážista/ka obdrží potvrzení o absolvování včetně hodnocení. S ohledem na epidemiologickou situaci může stáž probíhat prezenčně či formou práce z domova.

Máte zájem, co dál?

Pokud Vás nabídka stáže zaujala, neváhejte se přihlásit. Zašlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis do 18. srpna 2021 na e-mailovou adresu eurocentrum.praha@euroskop.cz.

 

Stáž podzim 2021

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.