Studenti získali přehled o budoucím povolání na veletrhu JobStart!

Dne 4. 11. 2021 proběhl na půdě Univerzity Hradec Králové pracovní veletrh JobStart – to je hlavně prostor pro setkání studentů a absolventů UHK s atraktivními zaměstnavateli z různých oborů z celé České republiky.

Pro studenty byla k dispozici prezentační místa jednotlivých zaměstnavatelů. Studenti tak měli možnost objevit širokou nabídku zaměstnavatelů a prozkoumat, jak to chodí na trhu práce, doptat se na vše o práci svých snů, získat kontakty a užitečné informace či zjistit, kam se může ubírat jejich budoucí kariéra.

Zástupci firem a společností představili svoji firmu a mohli získat stážistu, který již během studia může být tou správnou posilou týmu. Dále měli příležitost oslovit své potenciální budoucí zaměstnance a informovat je, jak to u nich chodí.

Na veletrhu nechyběl ani tradiční stánek Eurocentra a Domu zahraniční spolupráce s informacemi o EU a mobilitách – možnostech studia, stáží a dobrovolnictví nejen v zemích EU. Doprovodnou aktivitou byly soutěže o drobné cestovatelské ceny Domu zahraniční spolupráce s tematikou aktuální kampaně Time To Move!

Součástí akce byla také možnost vyhrát zajímavou cenu od vystavovatelů formou účasti v tombole.

Autor: Eurocentrum Pardubice

Eurocentrum EUROPE DIRECT Jihlava hledá nového kolegu/yni!

Odbor komunikace o evropských záležitostech Úřadu vlády ČR hledá kolegu/kolegyni pro realizaci komunikačních aktivit střediska EUROPE DIRECT pro Eurocentrum Jihlava. Hlavním cílem střediska EUROPE DIRECT Jihlava je komunikace o Evropské unii v Kraji…

Uzavření EC Zlín 26.1.2023

Zítra, 26.1. 2023, jsou pro veřejnost zrušeny konzultační hodiny. Najdete nás na Dnu otevřených dveří FAME UTB a semináři Novela zákoníku práce pod taktovou EU na TIC Zlín! Děkujeme za…

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.