Univerzitní EUforia STAGE v Pardubicích bavila i informovala

EUforia STAGE nedaleko centra Pardubic přinesla dne 11. 5. 2022 několikahodinový maraton hudby, zábavných aktivit, soutěží, zajímavých besed a informační sekce představující priority nadcházejícího českého předsednictví EU.

Unikátní spojení Univerzity Pardubice a dalších pěti českých vysokých škol nabídlo speciální akci pro studenty i širokou veřejnost, během které se představili známí čeští interpreti a kapely jako Vanua2, Voxel & Spol. a Sto zvířat.

Na akci nechyběl ani informační eurokoutek koordinátorek Eurocentra Pardubice, Europe Direct Pardubice a EURES poradkyň Úřadu práce České republiky se soutěžemi a informacemi o příležitostech pro mladé či blížícím se předsednictví České republiky v Radě EU.

Děkujeme, že jste byli s námi!

Umění žít spolu: Mladí, co mění svět

Již šestý ročník konference pro mladé lidi Umění žít spolu je tady! Tento rok nese podtitul Mladí, co mění svět a koná se v rámci Evropského roku mládeže od 24. do 26. 11. v Praze.Máte…

Evropa jako úkol

Předsednictví ČR v Radě EU už je ve své 2. polovině. Zorganizovali jsme přes 400 formálních i neformálních jednání včetně těch na nejvyšší politické úrovni. Do konce roku se jich ještě…

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.