Letní fotosoutěž Já, Evropan?

Eurocentrum Plzeň vyhlašuje společně s EUROPE DIRECT Klatovy, Eurocentrem Karlovy Vary a EUROPE DIRECT Karlovy Vary letní fotosoutěž “Já, Evropan?”. Zapojit se mohou všichni mladí z Plzeňského a Karlovarského kraje.

Pokud je vám dneska 12 – 30 let, jste tu správně. Rok 2022 se nese v duchu Evropského roku mládeže, tak toho pojďme využít.

Máme pro vás letní fotosoutěž o hodnotné ceny. Odpovězte nám na otázku „Já, Evropan?“ fotkou, která charakterizuje váš pocit z Evropanství a z možností, které vám Evropa nabízí, ať už se jedná o práci, cestování či budoucnost… Zkrátka, zachyťte okamžik, kdy se cítíte být Evropanem.

Mezi soutěžní snímky zařadíme fotografie pořízené v ČR a v dalších členských státech EU.  Snímky posílejte až do 30. září. Nejlepší fotky budou během podzimu veřejně vystaveny jak v Plzeňském, tak v Karlovarském kraji. Všechny aktuality (nejen k soutěži) budeme zveřejňovat na našem webu a Facebooku.

Takže směle do toho, budeme se na vaše příspěvky těšit. Fotky nám posílejte na adresu Evropan2022@gmail.com. Můžete začít hned zítra.

Další info k organizaci soutěže najdete v Podmínkách soutěže, kterým určitě věnujte pozornost.

Projev o stavu unie – SOTEU 2023

Zajímá Vás, kam se bude ubírat Evropská unie v příštím roce a co se podařilo za poslední rok?Dne 13. září představí prezidentka Evropské komise Ursula von der Leyen svou vizi…

Studentská soutěž esejí – svoboda

Jsi studentka nebo student střední školy v Karlovarském kraji? Dokážeš napsat esej na zadané téma? Zúčastni se během září naši studentské soutěže esejí. Co pro Tebe znamená svoboda? Jak vnímáš…

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.