Letní fotosoutěž Já, Evropan?

Eurocentrum Plzeň vyhlašuje společně s EUROPE DIRECT Klatovy, Eurocentrem Karlovy Vary a EUROPE DIRECT Karlovy Vary letní fotosoutěž “Já, Evropan?”. Zapojit se mohou všichni mladí z Plzeňského a Karlovarského kraje.

Pokud je vám dneska 12 – 30 let, jste tu správně. Rok 2022 se nese v duchu Evropského roku mládeže, tak toho pojďme využít.

Máme pro vás letní fotosoutěž o hodnotné ceny. Odpovězte nám na otázku „Já, Evropan?“ fotkou, která charakterizuje váš pocit z Evropanství a z možností, které vám Evropa nabízí, ať už se jedná o práci, cestování či budoucnost… Zkrátka, zachyťte okamžik, kdy se cítíte být Evropanem.

Mezi soutěžní snímky zařadíme fotografie pořízené v ČR a v dalších členských státech EU.  Snímky posílejte až do 30. září. Nejlepší fotky budou během podzimu veřejně vystaveny jak v Plzeňském, tak v Karlovarském kraji. Všechny aktuality (nejen k soutěži) budeme zveřejňovat na našem webu a Facebooku.

Takže směle do toho, budeme se na vaše příspěvky těšit. Fotky nám posílejte na adresu Evropan2022@gmail.com. Můžete začít hned zítra.

Další info k organizaci soutěže najdete v Podmínkách soutěže, kterým určitě věnujte pozornost.

Letní fotosoutěž pro mladé

Fotíš, fotím, fotíme! Vyhlašujeme letní fotosoutěž pro děti a mládež Já Evropan? Odpověz fotkou. Termín: od 1. 7. do 30. 9. 2022 Věk soutěžících: od 12 do 30 let Rok 2022 je Evropským rokem…

Eurocentrum Plzeň hledá stážisty na podzim 2022

Pokud studuješ (nejen) humanitní obor na vysoké škole a rád/a bys absolvoval/a zajímavou stáž v oblasti evropských záležitostí, zastav se. Stáž v Eurocentru Plzeň by pro tebe mohla být to pravé!    …

Ohlédnutí se za prvním půlrokem roku 2022

Máme za sebou první půlrok tohoto roku a rádi bychom shrnuli, co jsme vlastně dělali. Posledních pár měsíců se nesl hlavně v osvětě a popularizaci Evropské unie mezi školními dětmi. Hojně…

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.