Přípravný kurz na testy EPSO

Cílem přípravného kurzu na testy EPSO je seznámení zájemců s prací pro orgány a instituce EU a provedení je jednotlivými kroky přijímacích testů organizovaných úřadem EPSO. Přihlášení studenti budou simulovat jednotlivé stupně výběrového řízení v menších skupinkách a získají zpětnou vazbu na své výkony. Rovněž se seznámí s právním postavením úředníků EU podle služebního řádu.

Celý kurz probíhá v anglickém jazyce a klade důraz na rozvoj tzv. měkkých dovedností, včetně teorií a metod vyvinutých specialisty na lidské zdroje.

Registrovat se můžete pomocí e-mailu u vedoucí kurzu: doc. JUDr. Lda. Nicole Grmelová, Ph.D. grmelova@vse.cz

Své přihlášky posílejte od 10. do 16. září 2022.

Kurz je zpoplatněn 3 000 Kč. Pro studenty VŠE je však zdarma. Kurz pořádá fakulta mezinárodních vztahů VŠE pro zájemce o kariéru v EU.

Umění žít spolu: Mladí, co mění svět

Již šestý ročník konference pro mladé lidi Umění žít spolu je tady! Tento rok nese podtitul Mladí, co mění svět a koná se v rámci Evropského roku mládeže od 24. do 26. 11. v Praze.Máte…

Druhý evropský kvíz jistě nebyl poslední…

Tradiční plzeňskou studentskou středu jsme pojali v Plzni trochu netradičně. 19. října jsme uspořádali v prostorách Moving Station Evropský hospodský kvíz. Hospodské kvízy jsou v současnosti velmi populární fenomén a tak jsme se…

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.