Zvířátka v EU – výtvarná soutěž pro nejmenší

Eurocentrum České Budějovice vyhlašuje další výtvarnou soutěž, tentokrát s tématem Zvířátka v EU.
Soutěž probíhá od 19. 4. do 19. 5. 2023.

Úkolem je namalovat na jeden obrázek společně jedno zvířátko, které žije u nás v České republice a jedno, které sice nežije u nás, ale žije v Evropské unii (např. pes a medvěd, kočka a sob, zmije a plameňák,…).

Ze zaslaných obrázků vylosujeme několik výherců, kteří vyhrají puzzle s mapou Evropy či další drobné ceny.

Soutěž je určena pro děti z mateřských škol, tedy ve věku 2 – 6 let.

Obrázky prosím zašlete buď na náš e-mail Eurocentrum.cb@euroskop.cz nebo poštou na adresu Eurocentra ČB (Boženy Němcové 1824/8, České Budějovice, 370 01).
Obrázek prosím označte jménem a věkem autora díla. Budeme následně obrázek vystavovat na našich internetových stránkách a našem facebooku – zasláním obrázku tedy vyjadřujete souhlas s jejich zveřejněním (pokud si zveřejnění obrázků nepřejete, přiložte nám prosím tuto informaci přímo k zasílaným obrázkům).

Studentská soutěž esejí – svoboda

Jsi studentka nebo student střední školy v Karlovarském kraji? Dokážeš napsat esej na zadané téma? Zúčastni se během září naši studentské soutěže esejí. Co pro Tebe znamená svoboda? Jak vnímáš…

Známe vítěze soutěže EKO-logicky

U příležitosti Zeleného týdne EU vyhlásilo Eurocentrum Brno tematickou soutěž s názvem EKO-logicky pro jednotlivé třídy středních škol v Jihomoravském kraji. Úkolem soutěžících bylo vytvořit libovolnou technikou (video, fotka, malba,…

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.