Letní fotosoutěž “Já, Evropan?”

Plzeňský kraj

Letní fotosoutěž pro všechny od 12 do 30 let s trvalým bydlištěm v Plzeňském a Karlovarském kraji. Pošlete nám fotografii, která vyjadřuje vaše Evropanství, jak vidíte budoucnost EU, co máte či nemáte rádi na životě v Evropě. Soutěžní příspěvky můžete zasílat až do 30.9.2022 na e-mail Evropan2022@gmail.com.

Letní fotosoutěž Česká stopa v Evropě

Informační střediska Europe Direct Hradec Králové a Pardubice ve spolupráci s regionálními Eurocentry vyhlašují další ročník prázdninové fotosoutěže pro amatérské fotografy, tentokrát zaměřený na Čechy v Evropě a jejich přínos pro Evropskou unii pod vlivem předsednictví České republiky v Radě EU, stejně jako na dobrovolnictví a pobyty Čechů v zahraničí v rámci Evropského roku mládeže 2022. Zachyťte svými fotoaparáty úspěchy Čechů v zahraničí a zašlete nám svoji fotografii do jedné ze tří kategorií, a to v termínu 1. července - 30. září 2022!

Letní tábor Na skok do Evropy

ABC Klub Štolbova 2665, 530 02 Pardubice I-Zelené Předměstí, Pardubice, Pardubický

Letní tábory o Evropské unii a jednotné Evropě v její rozmanitosti. V letošním roce se zaměřením na české předsednictví ČR v Radě EU a Evropský rok mládeže 2022!

Letní tábor Na skok do Evropy

ZŠ Štefcova Štefcova 1092, 500 09 Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký

Letní tábory o Evropské unii a jednotné Evropě v její rozmanitosti. V letošním roce se zaměřením na české předsednictví v Radě EU a Evropský rok mládeže 2022!