Eurocentrum Brno

Eurocentrum Brno je informační místo, kam se občané mohou obracet se svými dotazy týkajícími se Evropské unie. Eurocentrum poskytuje informace o EU pro širokou i odbornou veřejnost, nabízí informační materiály a řadu dalších služeb pro zájemce o hlubší poznání Evropské unie a aspektů členství České republiky v EU.

Služby Eurocentra Brno

  • Poskytuje informace přímo na místě, telefonicky nebo e-mailem.
  • Poskytuje informační materiály s evropskou tématikou.
  • Pořádá bezplatné odborné a informační akce – konference, semináře, přednášky o evropských tématech pro žáky základních a studenty středních škol.

NEJBLIŽŠÍ AKCE

TO NEJLEPŠÍ Z AKCÍ

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

📣Výzva Marketing z programu OP TAK 🇪🇺 vyhlášena. Malé a střední podniky mohou žádat o dotace na vstup na nové trhy mimo ČR a s tím související rozšiřování aktivit. Dotace je možné využít na účast na zahraničních veletrzích, dopravu exponátů či na propagační materiály.
👉Příjem žádostí: od: 19. června 2023
👉Více zde: bit.ly/3Mxh4uA📣Výzva Marketing z programu na podporu českých podnikatelů OP TAK vyhlášena. Malé a střední podniky budou moci od 19. června žádat o dotace na vstup na nové trhy mimo ČR a s tím související rozšiřování vývozních, výrobních a prodejních aktivit💰.
👉Podporované aktivity:
✅účast na zahraničních výstavách a veletrzích – pronájem výstavní plochy včetně stánku a dalších souvisejících služeb a poplatků
✅doprava exponátů, stánku a jeho vybavení na veletrh a výstavu v zahraničí a zpět
✅marketingové propagační materiály – např. letáky, plakáty, brožury, prospekty či video
✅Příjem žádostí už od: 19. června 2023
✅Alokace: 250 milionů korun
✅Podpora na jeden projekt: až 2,45 milionu korun
👉Více zde: bit.ly/3Mxh4uA
#OPTAK #OPTAKkonkurenceschopnost #OPTAKdigitalizace #fondyEU #dotaceEU #rozvojpodnikani #podporapodnikani #spoluprace #pokrok Ministerstvo průmyslu a obchodu OP TAK-Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost
... Zobrazit víceZobrazit méně

📣Výzva Marketing z programu OP TAK 🇪🇺 vyhlášena. Malé a střední podniky mohou žádat o dotace na vstup na nové trhy mimo ČR a s tím související rozšiřování aktivit. Dotace je možné využít na účast na zahraničních veletrzích, dopravu exponátů či na propagační materiály. 
👉Příjem žádostí: od: 19. června 2023
👉Více zde: https://bit.ly/3Mxh4uA

KALENDÁŘ

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.

MAPA EUROCENTER

České Budějovice Plzeň Karlovy Vary Ústí nad Labem Liberec Praha Hradec Králové Pardubice Jihlava Brno Zlín Ostrava Olomouc

Kontakty Eurocentra

Eurocentrum Brno
Ústav územního rozvoje, Jakubské náměstí 3, 602 00  Brno
E-maileurocentrum.brno@euroskop.cz
Telefon: 542 423 180

NOVINKY Z EUROSKOPU

Stoltenberg na summitu NATO očekává posílení podpory Ukrajiny

Generální tajemník Severoatlantické aliance Jens Stoltenberg očekává, že členské země NATO na červencovém summitu v Litvě potvrdí a dále posílí svou podporu Ukrajiny, která čelí ruské agresi. Ohledně pomoci Ukrajině nejsou v západních demokratických státech vidět známky únavy, uvedl Stoltenberg.

Cena plynu pro evropský trh je poprvé za dva roky pod 24 eury za megawatthodinu

Velkoobchodní ceny plynu pro evropský trh pokračují v poklesu na další dvouletá minima, což by mohlo přinést úlevu spotřebitelům a podnikům, kteří v minulém roce platili vysoké účty za energie. Cena klíčového termínového kontraktu na plyn s dodáním v příštím měsíci dnes dopoledne ve virtuálním obchodním uzlu Title Transfer Facility (TTF) v Nizozemsku sestoupila až na 23,50 eura (zhruba 557 Kč) za megawatthodinu (MWh).

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.