Knihovna Eurocentra Brno

V Eurocentru Brno si můžete zdarma zapůjčit odborné publikace o Evropské unii. V knihovně je k dispozici řada titulů z oblasti politologie, práva a ekonomie, ale také řada tématických publikací z oblasti fungování Evropské unie. Publikace jsou určeny buď k prezenčnímu studiu přímo v Eurocentru nebo si je zájemci mohou také zapůjčit. Aktualizovaný seznam jednotlivých titulů najdete ZDE.

Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky, nebo e-mailem.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Během podzimních měsíců pomohlo naše Eurocentrum zajistit hned několik expertních přednášek v rámci předmětu Evropská integrace a globalizace na Provozně ekonomická fakulta MENDELU v Br.

ℹ Začátkem října přiblížila studentům paní Jana Hybášková, vedoucí personálního odboru Ministerstvo zahraničních věcí České rep a bývalá diplomatka, téma společné zahraniční a bezpečnostní politiky #Eu.

ℹ Koncem října pak se studenty na téma České republiky v #Eu diskutoval ministr pro evropské záležitosti ČR .

ℹ Listopadové přednášky se zúčastnil pan Stanislav Němec, ředitel Odboru pro vztahy s EU a zahraničně obchodní spolupráci na Ministerstvo zemědělství České repu a přiblížil téma společné zemědělské politiky. Tématem rozpočtu EU pak koncem listopadu navázala paní Jana Baďová, vedoucí oddělení Rozpočet EU na Ministerstvu financí ČR.

Všichni hosté se podělili také o své zajímavé zážitky z praxe a my jim za to velmi děkujeme! 👏👏

Poděkování patří také panu prof. Lubor Lacina a Provozně ekonomická fakulta MENDELU v Br za spolupráci. 🌼
... Zobrazit víceZobrazit méně

KALENDÁŘ

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.

MAPA EUROCENTER

České Budějovice Plzeň Karlovy Vary Ústí nad Labem Liberec Praha Hradec Králové Pardubice Jihlava Brno Zlín Ostrava Olomouc

NOVINKY Z EUROSKOPU

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?