Eurocentrum Hradec Králové

Eurocentrum Hradec Králové je informační místo, kam se občané mohou obracet se svými dotazy týkajícími se Evropské unie. Eurocentrum poskytuje informace o EU pro širokou i odbornou veřejnost, nabízí informační materiály a řadu dalších služeb pro zájemce o hlubší poznání Evropské unie a aspektů členství České republiky v EU.

Služby Eurocentra Hradec Králové

  • Poskytuje informace přímo na místě nebo e-mailem.
  • Poskytuje informační materiály.
  • Pořádá bezplatné odborné a informační akce – konference, semináře, přednášky o evropských tématech pro žáky základních a studenty středních škol.
  • Spolu se Zastoupením Evropské komise v ČR provozuje odbornou knihovnu.

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Nejkrásnější vánoční trhy v Evropě (výtvarná soutěž)

Eurocentrum Pardubice a Eurocentrum Hradec Králové vyhlašují vánoční výtvarnou soutěž pro žáky ZŠ, ZUŠ, speciálních ZŠ, víceletých gymnázií a DDM v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.

TO NEJLEPŠÍ Z AKCÍ

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Projektový den Vánoce v Evropě je v plném proudu. Pro žáky jsme si připravili zapeklité úkoly, za jejichž úspěšné splnění na ně čeká sladká odměna, jak jinak než z různých koutů Evropy. ... Zobrazit víceZobrazit méně

KALENDÁŘ

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.

MAPA EUROCENTER

České Budějovice Plzeň Karlovy Vary Ústí nad Labem Liberec Praha Hradec Králové Pardubice Jihlava Brno Zlín Ostrava Olomouc

Kontakty Eurocentra

Eurocentrum Hradec Králové
Švendova 1282, 500 03 Hradec Králové (budova Evropského domu)

Otevírací doba:
Po 13:00 – 16:00, Čt 8:00 – 11:00

Případné změny konzultačních hodin naleznete v záložce Kontakty. Doporučujeme rezervovat si termín předem přes uvedený e-mail.

E-maileurocentrum.hk@euroskop.cz
Telefon: (+420) 702 138 693 (informace o EU)                                                                                                                                                                                                                                                    (+420) 739 682 806 (informace o fondech EU)

Můžete se na nás obrátit také s dotazy, které se týkají možností čerpání dotací z fondů EU. Více informací a akce jednotlivých Eurocenter naleznete na webu dotaceeu.cz.

NOVINKY Z EUROSKOPU

Oslavte Vánoce s Eurocentrem Karlovy Vary

Je tu první prosincový týden a začal také advent, tak je nejvyšší čas na vánoční tradice. Ty české všichni dobře známe, ale jak slaví Vánoce naši evropští sousedé? To Vám…

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?