Eurocentrum Praha

Eurocentrum Praha je informační místo, kam se občané mohou obracet se svými dotazy týkajícími se Evropské unie. Eurocentrum poskytuje informace o EU pro širokou i odbornou veřejnost, nabízí informační materiály a řadu dalších služeb pro zájemce o hlubší poznání Evropské unie a aspektů členství České republiky v EU.

Opět se na Vás těšíme v Evropském domě!

Služby Eurocentra Praha

  • Poskytuje informace přímo na místě nebo e-mailem.
  • Poskytuje informační materiály.
  • Pořádá bezplatné odborné a informační akce – konference, semináře, přednášky o evropských tématech pro žáky základních a studenty středních škol.
  • Spolu se Zastoupením Evropské komise v ČR provozuje odbornou knihovnu.

NEJBLIŽŠÍ AKCE

TO NEJLEPŠÍ Z AKCÍ

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

13. prosince se od 9:30 hodin uskuteční akce s názvem Kód, AI, škola🤖. Pokud jste učitelem druhého stupně základní školy👨‍🏫 a zajímají vás trendy umělé inteligence👾, tak si tuto akci určitě nenechte ujít!

🔗 Přihlášky posílejte přes odkaz zde: 👉 bit.ly/KodAISkola👨‍🏫 Jste učitelem druhého stupně základní školy? Zajímají vás trendy umělé inteligence?
🤖 Zveme vás na akci Kód, AI, škola. Těšit se můžete na přednášku, workshopy i panelovou diskuzi.
💻 Své zkušenosti předají digilektorka Klára Pirklová, vzdělávací mikroinfluencer David Kudrna nebo zakladatel spolku AIGnos Martin Richter.
🔗 Přihlaste se přes odkaz 👉 bit.ly/KodAISkola
... Zobrazit víceZobrazit méně

13. prosince se od 9:30 hodin uskuteční akce s názvem Kód, AI, škola🤖. Pokud jste učitelem druhého stupně základní školy👨‍🏫 a zajímají vás trendy umělé inteligence👾, tak si tuto akci určitě nenechte ujít!

🔗 Přihlášky posílejte přes odkaz zde: 👉 https://bit.ly/KodAISkola

KALENDÁŘ

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.

MAPA EUROCENTER

České Budějovice Plzeň Karlovy Vary Ústí nad Labem Liberec Praha Hradec Králové Pardubice Jihlava Brno Zlín Ostrava Olomouc

Kontakty Eurocentra

Evropský dům

Jungmannova 24, 110 00, Praha 1
Po – Čt 9:30 – 17:30, Pá 9:30 – 16:30
eurocentrum.praha@euroskop.cz
(+420) 222 517 526, 222 516 009

V případě dotazů, které se týkají možností čerpání dotací z fondů EU, se můžete obracet na pracovníka Eurocentra Praha, Mgr. Annemarie Volinovou, e-mail: annemarie.volinova@mmr.cz, telefon: 730 163 079.

NOVINKY Z EUROSKOPU

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?