Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Den otevřených dveří v Muzeu pivovarnictví a univerzitním minipivovaru

17. září, 2022 | 10:00 - 17:00

Přijměte naše pozvání do Muzea pivovarnictví a minipivovaru Fakulty zemědělské a technologické Jihočeské univerzity!

Stálá interaktivní expozice Muzea pivovarnictví vás prostřednictvím virtuální reality, modelů, ilustrací a dobových fotografií seznámí s historií pivovarnictví v příhraničním regionu jižní Čechy – Dolní Bavorsko. Představeny jsou zde také činnosti, které k pivovarnictví neodmyslitelně patřily a které jsou dnes nahrazovány moderními technologiemi.

V rámci komentovaných prohlídek univerzitního minipivovaru se dozvíte zajímavé informace o jeho chodu a výrobě akademického piva, jehož kvality budete moci během degustace sami zhodnotit!

Během dopoledne budete mít možnost zúčastnit se také přednášky o základech domovárečnictví, které se v Čechách těší stále větší oblibě. Přednášku nepovede nikdo jiný než místní pan sládek.

Volný vstup do Muzea pivovarnictví bude možný po celou dobu konání akce, kapacita komentovaných prohlídek a přednášek je omezena. V případě zájmu tedy prosíme o přednostní registraci.

Akce je zdarma.

Registrovat se můžete na stránce: https://dotaceeu.cz/cs/jak-ziskat-dotaci/akce/dod/dod-2022/den-otevrenych-dveri-v-muzeu-pivovarnictvi-a-unive

Kontaktní osoba: Lenka Krejčová, tel. 731 681 631, email lenka.krejcova@mmr.cz

Pořadatel

Ministerstvo pro místní rozvoj

Místo konání

Areál Minipivovaru Čtyrák
Na zlaté stoce 690/3
České Budějovice, Jihočeský kraj 370 01 Česká republika
+ Google Mapa