Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Evropský parlament: zaměstnání a Schumanovy stáže

9. listopadu, 2021 | 17:00 - 18:30

Seminář pro zájemce o stáže či práci v Evropském parlamentu. Jak na to? Sledujte seminář už 9. listopadu.

Plánujete se přihlásit na Schumanovu stáž v Evropském parlamentu (nové kolo od listopadu 2021) a chcete se dozvědět, co tato stáž obnáší? Nebo byste se rádi ucházeli přímo o pracovní pozici, ale nevíte, jak se k takové práci dostat nebo jaké požadavky musíte splňovat? Zajímá vás, jak najít ubytování v Bruselu či další tipy pro fungování v centru EU? Sledujte náš seminář a zjistěte vše potřebné!

Náš on-line seminář se Vám pokusí přinést maximum informací, které se Vám mohou hodit nejen pro život v Bruselu, ale také praktické a teoretické poznatky od lidí, kteří v Evropském parlamentu stáž či práci vykonávají.

  • Těšit se můžete na Martinu Jaňurovou (asistentku MEP v Evropském parlamentu) a také na stážisty, kteří Schumanovu stáž aktuálně vykonávají či ji již absolvovali.
  • Další možnosti a aktuálně vypsaná výběrová řízení přiblíží Hana Sáblíková a Andrea Machová, studentské ambasadorky EU Careers na Mendelově univerzitě.

Prosíme zájemce o registraci prostřednictvím formuláře níže. Akce se uskuteční ONLINE přes platformu ZOOM a všem registrovaným účastníkům bude předem zaslán přihlašovací link.

Akce se koná ve spolupráci EU Careers MENDELU a Eurocentra Brno.

Podrobnosti

Datum:
9. listopadu, 2021
Čas:
17:00 - 18:30
Rubrika Akce:

Místo konání

Online