Načítám Akce

« Všechny Akce

JobStart VELETRH 2023

31. října | 09:30 - 14:30

Pracovní veletrh Univerzity Hradec Králové propojuje studující UHK s atraktivními zaměstnavateli z různých oborů z celé České republiky. Na podzim bude akce na téma VZDĚLÁVÁNÍ.

Pro koho je veletrh určen?

Pro studující

Prozkoumejte, jak to chodí na trhu práce, poznejte své budoucí nadřízené a spolupracovníky, získejte kontakty, užitečné informace, zjistěte, kam se může ubírat Vaše budoucí kariéra, objevte širokou nabídku zaměstnavatelů. Odstartujte svou kariéru!

  • Nabídka zajímavých brigád a stáží na jednom místě
  • Skvělá příležitost navázat užitečné kontakty
  • Možnost zjistit cenné informace a představit se zaměstnavatelům bez nutnosti absolvovat první formální pohovor
  • Soutěž o hodnotné dárky v tombole

Pro zaměstnavatele

Představte svou firmu na půdě Univerzity Hradec Králové, získejte brigádníka, stážistu, který se již během studia může stát tou správnou posilou Vašeho týmu, oslovte své potenciální budoucí zaměstnance, dejte vědět potenciálním zaměstnancům, jak to u vás chodí! Staňte se naším TOP zaměstnavatelem!

Letošním tématem je VZDĚLÁVÁNÍ!

Na podzim chceme studentkám a studentům vysoké školy představit školy a firmy, které mají vzdělávací charakter. Univerzitu Hradec Králové totiž z velké části tvoří studující, kteří se vzdělávání chtějí v budoucnu věnovat a rádi potkají instituce, kam mohou nastoupit a které jejich vysokoškolské vzdělání ocení. Jako již tradičně bude součástí akce veletržní hra, která studující vzdělávací formou připraví na trh práce. 

Na akci nebude tradičně chybět stánek regionálních Eurocenter a Domu zahraniční spolupráce.

Datum konání: 31. 10. 2023 09:30–14:30, Místo: budova A

Místo konání

Univerzita Hradec Králové
Hradecká 1227/4
Hradec Králové, Královéhradecký 500 11
+ Google Mapa
View Místo konání Website