Načítám Akce

« Všechny Akce

JobStart VELETRH

18. dubna | 09:30 - 14:30

Pracovní veletrh Univerzity Hradec Králové propojuje studenty UHK s atraktivními zaměstnavateli z různých oborů z celé České republiky. Na jaře bude na téma TALENT.

Datum konání: 18. 4. 2023 09:30 – 14:30

Místo: budova A Univerzity Hradec Králové, Hradecká 1227/4, 500 11 Hradec Králové

Pro koho je veletrh určen?

Pro studenty

Prozkoumejte, jak to chodí na trhu práce, poznejte své budoucí nadřízené a spolupracovníky, získejte kontakty, užitečné informace, zjistěte, kam se může ubírat Vaše budoucí kariéra, objevte širokou nabídku zaměstnavatelů. Odstartujte svou kariéru!

  • Nabídka zajímavých brigád a stáží na jednom místě
  • Skvělá příležitost navázat užitečné kontakty
  • Možnost zjistit cenné informace a představit se zaměstnavatelům bez nutnosti absolvovat první formální pohovor
  • Soutěž o hodnotné dárky v tombole

Pro zaměstnavatele

Představte svou firmu na půdě Univerzity Hradec Králové, získejte brigádníka, stážistu, který se již během studia může stát tou správnou posilou Vašeho týmu, oslovte své potenciální budoucí zaměstnance, dejte vědět potenciálním zaměstnancům, jak to u Vás chodí! Staňte se naším TOP zaměstnavatelem!

Letošním tématem je TALENT!

Ukaž svůj TALENT! Tak to je motto letošního jarního JobStart VELETRHU. Pro studenty a studentky UHK bude připraveno na budově A pódium, na kterém budou moci zazářit. Divadelní vystoupení, recitace, zpívání, tanec, kreslení, hra na hudební nástroj…Chceš nám svůj talent předvést? Ozvi se nám a zajisti si svoje místo na stage!

Přijďte se dozvědět více o příležitostech pro mladé v EU ke stánku Eurocentra Pardubice a Domu zahraniční spolupráce, kde na vás čekají informace o možnostech kariéry v EU institucích, mezinárodním dobrovolnictví, programech Erasmus+ a Evropský sbor solidarity, stážích či práci v zahraničí!

Místo konání

Univerzita Hradec Králové
Hradecká 1227/4
Hradec Králové, Královéhradecký 500 11
+ Google Mapa
View Místo konání Website