Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kybernetická bezpečnost z pohledu veřejné správy (seminář)

13. října, 2021 | 09:30 - 13:00

Co se na semináři dozvíte: Účastníci se seznámí s riziky spojenými s postupujícími digitálními technologiemi a využitím internetu. Seminář se zaměří na kybernetickou bezpečnost ve veřejném sektoru; ukáže, co nás čeká, jaké výzvy a hrozby přicházejí, a jak se na ně připravit.

Proč se semináře zúčastnit: Jsme svědky toho, že se zvyšuje nejen počet kybernetických útoků, ale i jejich závažnost a důsledky pro naši bezpečnost. Digitální transformace společnosti, kterou značně urychlila koronavirová krize, rozšířila možnosti pro různé hrozby a přináší nové problémy vyžadující, abychom přizpůsobili a inovovali své reakce.

Pro koho je seminář určen: Zástupci veřejné správy – starostové, zaměstnanci krajského úřadu, městských a obecních úřadů, orgánů státní správy, místních akčních skupin, apod. Seminář je určen především běžným uživatelům informačních technologií, zúčastnit se ale mohou i specialisté na IT bezpečnost.

Školitelé:

  • Jan Hraňo a David Broniek – Ministerstvo vnitra
  • David Kudrna – Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost
  • Eliška Bartůšková – Gordic, spol. s r.o.

Seminář se uskuteční ve středu 13. 10. 2021 od 9:30 v Jihlavě, a to na adrese Fritzova 4 v budově Státního pozemkového úřadu (zasedací místnost v 1. patře).

Akce je zdarma na základě předchozí registrace (viz níže). Občerstvení bude zajištěno. Účastníci by si měli přinést vlastní laptopy.

V případě dotazů, přání či zrušení registrace nás kontaktujte na emailu neumannova.michaela@vlada.cz anebo telefonu +420 702 084 532.

Podrobnosti

Datum:
13. října, 2021
Čas:
09:30 - 13:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Budova Státního pozemkového úřadu
Fritzova 4
Jihlava, Vysočina Česká republika
+ Google Mapa