Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Rozhoduj o Evropě – Staň se na den tvůrcem evropské politiky

9. listopadu, 2021 | 08:30 - 16:00

Chceš se dozvědět více (nejen) o evropské politice? Chceš si vyzkoušet, jaké to je zastupovat stát na půdě Rady EU nebo přímo občany v Evropském parlamentu? Chceš, aby byl Tvůj hlas v Evropě slyšet? To vše Ti nabízí další ročník Rozhoduj o Evropě – Staň se na den tvůrcem evropské politiky!

Úspěšný regionální vzdělávací projekt Rozhoduj o Evropě – Staň se na den tvůrcem evropské politiky je tu pro Vás i v letošním roce!

Přijďte se dozvědět jak funguje evropská politika. Vyzkoušejte si, jaké je to zastupovat stát na půde Rady EU  nebo přímo občany v Evropském parlamentu. Vyzkoušejte si možnost, vyjádřit se k aktuálním evropským otázkám!

Projekt je určený středoškolákům ze všech typů škol, kterým přibližuje rozhodovací proces na úrovni Evropské unie a zapojuje je do diskusí o podobě Evropy.

Seminář proběhne v úterý 9. listopadu v Českých Budějovicích (Jihočeský vědeckotechnický park, Lipová 9, České Budějovice) od 8:30 do 16:00 hod.

K zapojení do projektu stačí vyplnit elektronický přihlašovací formulář.

Tři nejúspěšnější účastníci z části semináře věnované simulaci Rady EU a Evropského parlamentu vyhrají hodnotné ceny a získají diplom. Nejlepší zástupci z obou institucí zároveň automaticky postoupí na vícedenní modelové zasedání institucí EU, které se uskuteční 10. – 12. prosince 2021 v Brně.

Více informací naleznete na webu projektu a ve facebookové události.

Těšíme se na Vás!

Podrobnosti

Datum:
9. listopadu, 2021
Čas:
08:30 - 16:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Jihočeský vědeckotechnický park
Lipová 9
České Budějovice, Jihočeský kraj Česká republika
+ Google Mapa