Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Teritoriální seminář ve Zlíně – Mexiko, Kolumbie, Guatemala a Panama

23. května | 14:00 - 16:00

 

Vážená paní, vážený pane,

 

dovolujeme si Vás srdečně pozvat na teritoriální seminář, který je zaměřen na obchodní příležitosti pro české firmy na trzích Mexika, Kolumbie, Panamy a Guatemaly. Tento seminář pořádáme ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR.

Akce se uskuteční ve Zlíně dne 23. května od 14 do cca 16 hodin v expozici (přízemí) budovy Krajského úřadu Zlínského kraje (budova č. 21, Tř. Tomáše Bati). Seminář je ideální příležitostí pro firmy, které se zajímají o rozšíření svého obchodního portfolia v Latinské Americe.

 

V úvodní části vystoupí zástupce Ministerstva zahraničních věcí, který Vám krátce představí nástroje na podporu exportu ze strany státu. Informace o příležitostech na mexickém a guatemalském trhu Vám předá Zuzana Stiborová, ekonomická diplomatka Velvyslanectví ČR v Mexiku. O možnostech spolupráce na kolumbijském a panamském trhu se online podělí Bohdan Malaniuk, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Bogotě. Hosté Vám představí aktuální obchodní a investiční příležitosti na jednotlivých trzích, seznámí Vás s kulturou obchodního jednání a specifiky trhů jednotlivých zemí.

 

Po skončení prezentací budete mít možnost individuální konzultace s paní Zuzanou Stiborovou ze ZÚ Mexiko.

 

Základní informace o jednotlivých trzích naleznete v aktuální Souhrnné teritoriální informaci zpracované pro Mexiko, Kolumbii, Guatemalu a Panamu.

 

Účast na tomto semináři je ZDARMA, ale počet míst je omezen. Proto prosím potvrďte Vaši účast nejpozději do 19.5.2023 na e-mailu: lavrovicova@khkzk.cz.

 

Pokud již na výše uvedených trzích působíte, budeme rádi, když se podělíte o své zkušenosti.

 

Těšíme se na setkání s Vámi.  Krajská hospodářská komora Zlín

Podrobnosti

Datum:
23. května
Čas:
14:00 - 16:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,