Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Umění sebePREZENTACE při práci s mládeží v Pardubickém kraji

8. února, 2022 | 10:00 - 16:00

Zveme vás na školení Umění sebePREZENTACE při práci s mládeží určené pro pracovníky s mládeží a učitele nejen z Pardubického kraje.

Školení pro vás zprostředkováváme jako příležitost zlepšit své řečnické dovednosti a naučit se komunikovat efektivně a s lehkostí k většímu počtu mladých posluchačů. První část školení bude zaměřena na nonverbální komunikaci, a to jak tu vaši, tak i mládeže, se kterou pracujete. Druhá část bude věnovaná zvládání komunikace a technikám, díky kterým udržíte pozornost mladých posluchačů. Celé školení bude pod vedením herce Zdeňka Stejskala.

V rámci školení vám představíme také příležitosti a možnosti programu Erasmus+ mládež. Zároveň vám Lucie Boukalová z Eurocentra Pardubice přiblíží, jakých dalších možností můžete jako učitelé a pracovníci s mládeží využít.

Akce se bude konat v Centru Kosatec. Pro registrované účastníky je akce zdarma, včetně dopravy a stravy.

Účast na akci bude možná pouze pro registrované účastníky, kteří se při vstupu prokážou jedním z následujících potvrzení:

  • elektronický certifikát o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covid-19 v době ne delší než 180 dnů před začátkem školení,
  • elektronický certifikát o provedeném očkování proti covid-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Omlouváme se, ale kapacita byla naplněna. Pokud byste se rádi školení zúčastnili, naplánovali jsme pro vás červnový termín v Hradci Králové. Více informací a registraci najdete zde.

V případě dotazů kontaktujte, prosím, Pavlínu Macounovou (pavlina.macounova@dzs.cz).

Podrobnosti

Datum:
8. února, 2022
Čas:
10:00 - 16:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Centrum Kosatec
Sladkovského 2824
Pardubice, Pardubický 530 02 Česká republika
+ Google Mapa