Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Veletrh KONTAKT 2023

15. března | 09:00 - 15:00

Veletrh pracovních příležitostí KONTAKT 2023 proběhne na Univerzitě Pardubice ve středu 15. března 2023. Studentům se na něm představí 53 zástupců firem různého zaměření!

Veletrh nabídne studentům a čerstvým absolventům přímé setkání s personalisty z řad českých i nadnárodních firem. Je určen pro všechny, kteří se aktivně zajímají o svou pracovní budoucnost. Studenti budou mít možnost najít si vysněnou práci již na vysoké škole.

V rámci veletrhu bude probíhat i doprovodný program. Například konzultace životopisu a LinkedIn profilu s odborníky, zkouška pohovoru nanečisto, setkání s koučem. Zároveň si studenti mohou pořídit i profesionální fotografii pro svá CV nebo navštívit některou z odborných přednášek. Jako bonus čekají na studenty různé soutěže o zajímavé ceny.

Začátek akce je v 9.00 hodin. Navštívit obě místa (Aula Univerzity Pardubice, foyer Fakulty chemicko-technologické) mohou studenti až do 15:00 hodin.

Tradičně bude možné navštívit stánek Eurocentra Pardubice a Domu zahraniční spolupráce s informacemi o EU a příležitostech pro mladé, dále o možnostech studia, práce, stáží nejen v EU institucích a mezinárodním dobrovolnictví! Nebudou chybět ani soutěže o drobné ceny.

Těšíme se na vás!

Podrobnosti

Datum:
15. března
Čas:
09:00 - 15:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
https://fes.upce.cz/veletrh-pracovnich-prilezitosti-kontakt-2023-jiz-breznu#main

Pořadatel

Univerzita Pardubice
View Pořadatel Website

Místo konání

Univerzita Pardubice