Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ZLIN.TECH – Zlín in technology (konference)

13. září, 2022

Lidé, technologie a kreativita

Česko v Evropě

13. září 2022 přivítá Zlín účastníky druhého ročníku konference ZLINTECH 2022 zaměřené na nejnovější technologické trendy, robotiku, umělou inteligenci, digitalizaci, lidské zdroje a kreativu v průmyslu. Konferenci pořádá Technologické inovační centrum a představí se zde špičkoví experti z oborů, kteří mění současnou podobu průmyslu, podnikání i našeho každodenního života. Odborné přednášky a panelové diskuze obohatí doprovodný program plný nejnovějších technologických vychytávek, 3D vizualizací nebo rozšířené reality.

Konference ZLINTECH se koná pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Radima Holiše.

Kreativní průmysly a jejich vliv na ekonomiku regionů. Kvalifikační předpoklady pro distančně vykonavatelné práce v kreativních průmyslech. Přidaná hodnota designu a digitální tvorby. Autentizace digitálního exportu umělecké tvorby přes NFT/blockchain.
Transformace zpracovatelského průmyslu pod vlivem technologií a energetické krize. Průmyslové aplikace technologií v principech cirkulární ekonomiky. Kvalifikace pro výkon nových profesí dotčených digitalizací.

ICT aplikace

BLOK 3

SMART svět a ICT řešení pro společnost 4.0. Decentralizované IT řešení a zajištění cyber security pro provoz firem a jejich digitálních dvojčat. Aplikace pro vyšší kvalitu života v periferních regionech nejen v ČR. Využití blockchainu v průmyslu.

Pocta Zlínského kraje k předsednictví ČR v EU. 

Martina Dlabajová – Aktuality z Bruselu.

Společenské megatrendy, digitální kompas, digitální dekáda, potřebné kompetence lidí, vznik nových povolání, celoživotní vzdělávání, multidisciplinární obory, kvalita života obyvatel, distanční práce, přilákání lidí do regionu, využití talentů a kreativity lidí.

 

BLIŽŠÍ INFORMACE KE KONFERENCI NALEZNETE  ZDE 

Podrobnosti

Datum:
13. září, 2022
Rubrika Akce:

Pořadatel

TIC ZLÍN

Místo konání

Hotel Baltaci Atrium