Letní fotosoutěž Evropský rok dovedností

Informační střediska Europe Direct Hradec Králové a Pardubice ve spolupráci s regionálními Eurocentry vyhlašují další ročník prázdninové fotosoutěže pro amatérské fotografy, tentokrát zaměřený na Evropský rok dovedností.

Otevření Automatických mlýnů v Pardubicích

Automatické mlýny Pardubice Automatické mlýny 1963, Pardubice, Pardubický kraj

Národní kulturní památka Winternitzovy automatické mlýny, jedna z významných staveb architekta Josefa Gočára, se otevře veřejnosti. Tento historický komplex, který byl v provozu nepřetržitě více než 100 let, otevíráme v září. Automatické mlýny se přesně 10 let od ukončení provozu promění na kulturní, společenský a znalostní středobod východních Čech.

Noc vědců 2023: Tajemství

Univerzita Pardubice

Tajemná, nedostižná a komplikovaná. I tak na vás může věda působit, ale ne, když je Noc vědců. Noc, kdy vám věda a vědci ukážou svou pravou tvář.

Den otevřených dveří v Dopravním podniku města Hradce Králové

Dopravní podnik města Hradce Králové Pouchovská 153, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Dovolte nám pozvat Vás k návštěvě areálu Dopravního podniku města Hradce Králové a.s., který v letošním roce slaví 95. výročí založení městské hromadné dopravy. Při této příležitosti otevírá své brány a zve na zajímavou akci, na které si přijdou na své děti i dospělí.

JobStart VELETRH 2023

Univerzita Hradec Králové Hradecká 1227/4, Hradec Králové, Královéhradecký

Pracovní veletrh Univerzity Hradec Králové propojuje studující UHK s atraktivními zaměstnavateli z různých oborů z celé České republiky. Na podzim bude akce na téma VZDĚLÁVÁNÍ.

Rozhoduj o Evropě – modelové zasedání institucí EU

Krajský úřad Pardubického kraje nám. Republiky 12, Pardubice, Pardubický kraj

Chceš se dozvědět více (nejen) o evropské politice? Chceš si vyzkoušet, jaké to je zastupovat stát na půdě Rady EU nebo přímo občany v Evropském parlamentu? Chceš, aby byl Tvůj hlas v Evropě slyšet? To vše Ti nabízí nový ročník Rozhoduj o Evropě – Staň se na den tvůrcem evropské politiky!